Mamadou en Malak nemen voor één dag de rol van CEO Anneke van Domino’s België over

Als Domino’s een nieuw gerecht op het menu zou brengen, welke zou dat dan zijn? En hoe creëer je de ideale werkomgeving op kantoor? Het zijn vragen waar Mamadou en Malak op donderdag 30 mei mee aan de slag mochten. Tijdens de Baas van Morgen dag, een project van JINC, namen de ze voor één dag de rol van CEO Anneke de Groot over.

Malak, Anneke en Mamadou tijdens de Baas van Morgen dag.jpg
  • jpg

Van meetings door naar de keuken

Om als baas de vraag te kunnen beantwoorden: hoe creëer je de ideale werkomgeving op kantoor? is het belangrijk om in gesprek te gaan met je collega’s. Mamadou en Malak hebben verschillende meetings bijgewoond en zijn met hun nieuwe collega’s voor één dag gaan brainstormen over dit onderwerp. Natuurlijk kon het maken en eten van pizza op deze dag niet ontbreken. Na hun presentatie aan het leiderschapsteam hebben ze hun taak als baas van Domino’s op een professionele en smakelijke manier afgerond.

Een goede start

Sinds 2021 is Domino’s partner van JINC, een organisatie die jongeren helpt een goede start te maken op de arbeidsmarkt. Ze werken samen met scholen en bedrijven om jongeren te laten ontdekken wat hun talenten zijn. Domino’s werkt hier graag aan mee door hun financiële bijdrage, maar ook door het organiseren van bliksemstages in de winkels, sollicitatietrainingen en hun jaarlijkse deelname aan de Baas van Morgen dag.

Over de Baas van Morgen 2024

Tijdens de derde editie van de JINC Baas van Morgen dag nemen 33 leerlingen, tussen de 11 en 19 jaar, de rol over van een CEO. De leerlingen ontdekken hoe het er binnen een bedrijf aan toe gaat, daarnaast geeft het hun veel zelfvertrouwen en breiden ze hun netwerk uit.

Over Domino's Belgium

Domino’s heeft wereldwijd ruim 20.000 vestigingen in meer dan 89 landen. Als marktleider heeft Domino’s het grootste en meest geavanceerde delivery systeem, waardoor de koeriers jaarlijks zo’n 24 miljoen absoluut verse, warme en kwalitatief hoogstaande pizza’s bezorgen. Domino’s Pizza België maakt sinds april 2006 deel uit van Domino’s Pizza Enterprises Ltd (DPE). DPE is in Australië beursgenoteerd en is de master franchisenemer voor het merk Domino’s Pizza in Australië, Nieuw-Zeeland, Taiwan, Singapore, Cambodja, Maleisie, Frankrijk, Japan, Duitsland, België, Luxemburg en Nederland. Voor meer informatie, ga naar www.dominos.nl.

Contactgegevens

Gerelateerde thema's

Ontvang exclusief nieuws

Ben je een journalist? Of werk je voor een dagblad, tijdschrift of blog?
Meld je aan en krijg als eerste toegang tot ons nieuws.

Aanmelden

Ontvang het laatste Domino's Belgium nieuws via RSS.

Of abonneer handmatig met de Atom URL